Prečo Elektro Bau

Korektnosť:

„Váš úspech je naším úspechom“

Ponúkame Vám:

– ústretovosť
– spoľahlivosť
– presnosť
– flexibilitu

Vieme pracovať optimálne – s väčšou presnosťou a efektivitou, čo nám dáva výhodu pred našimi konkurentmi.

Realizácia ihneď:

Sme všade tam, kde to práve potrebujete! V Elektro Bau sa snažíme vždy ísť nad rámec očakávaní našich zákazníkov.

BEZPLATNE vypracujeme návrh optimálnej inštalácie v spojení s požiadavkami zákazníka a cenovú ponuku.

Ihneď po Vašom schválení začíname s inštaláciami. Prispôsobíme sa tak, ako to vyhovuje vám, pokiaľ je to možné, pracujeme celý deň, aby ste mohli priestory plno využívať čo najskôr.

Kvalita:

Naša práca sa vyznačuje strategickými riešeniami individuálnych požiadaviek našich zákazníkov. Špecifikovanie požiadaviek a ich následná realizácia vedú našich klientov a nás k úspechu.

S našimi zákazníkmi komunikujeme neustále. Pri navrhovaní, realizácii aj pri údržbe tak, aby nami zhotovená inštalácia slúžila k spokojnosti zákazníka.

Naše nižšie prevádzkové náklady vám odovzdávame vo forme výhodných cien a lepšej kvalite služieb.

Neustále sa vzdelávame, aby sme vedeli byť po ruke naším zákazníkom pre riešení ich problémov

Bezpečnosť inštalácie:

Stará alebo nesprávna elektroinštalácia predstavuje riziko požiaru aj zásahu elektrickým prúdom!!!

Iskriace zásuvky môžu byť posledným volaním po náprave, no niekedy môže byť už neskoro.

I keď rekonštrukcia elektrorozvodov nie je lacná záležitosť, oplatí sa do nej investovať. Priamo ohroziť môže nielen kvalitu nášho bývania, ale aj naše zdravie či dokonca život. Spravidla platí, že elektroinštalácia strašia ako tridsať rokov už nemusí vyhovovať dnešným kritériám.Rekonštrukcia elektroinštalácie nie je záležitosť, na ktorej je vhodné šetriť. Ide o komplikovanú, zväčša aj prašnú a hlučnú prácu, ktorá si vyžaduje manuálnu zručnosť a prax. Pred jej začatím sa oplatí urobiť si prehľad všetkých spotrebičov a čo najpodrobnejší prehľad plánovaného umiestnenia osvetlenia, vypínačov a zásuviek v každej miestnosti. Na základe toho je dôležité plánovať výkon siete.

Oplatí sa dať stav elektroinštalácie objektívne zhodnotiť profesionálovi, ktorý zároveň navrhne možnosti riešenia. Nezabúdajme, že overenie novej elektroinštalácie musí vykonať iba certifikovaný elektrikár.